Pronájem jedinečných kanceláří 297m² v lokalitě Praha 1 - Václavské náměstí

184 990 Kč za měsíc
+ poplatky 27.500,-, neplatíte provizi

G - Mimořádně nehospodárná

Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu jedinečné kanceláře o celkové výměře 297m², a to na jednom z nejnavštěvovanějších míst v Praze – přímo na Václavském náměstí.

Tato krásná, historická budova s výtahem prošla velice citlivou a nákladnou rekonstrukcí, díky čemuž si můžete dopřát moderní pracovní prostředí a zároveň si užít honosnou atmosféru, kterou Vám navodí hojně se vyskytující historické detaily a architektonické prvky.

Kanceláře jsou klimatizované, vybavené dvojitými podlahami, optickým kabelem, disponující dvěma vlastními, plně vybavenými kuchyňkami a sociálními zařízeními.

Dispozičně se jedná o osm kanceláří se dvěma vstupy. Pět kanceláří s výhledem na Václavské náměstí je průchozích, s renovovanými parketami, masivními posuvnými dveřmi a nádherným dřevěným stropem. Velká kruhová svítidla navíc umocňují už tak luxusní dojem prostor.
Další tři průchozí kanceláře jsou orientovány do vnitrobloku, z nichž jedna se nachází hned u vstupu a je vhodná k umístění Vaší recepce. K dispozici je zde moderní osvětlení, u kterého si pomocí dálkového ovladače můžete zvolit libovolnou barvu světla, například podle svého loga. Viz. plánek.

Kromě prvotřídní lokality s výbornou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností je výhodou budovy možnost parkování a také hezký a klidný vnitroblok, kde si, i přestože se nacházíte v centru města, můžete užít příjemné posezení.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, velice ráda Vám zařídím osobní prohlídku.

V této lokalitě Vám můžeme nabídnout další zajímavé prostory. Více nabídek z našeho portfolia naleznete na našich webových stránkách.

Neplatíte provizi.

Informace o nabídce

Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Město Praha
Městská část Praha 1
Informace o nabídce
Číslo zakázky N74220
Datum aktualizace 30.04.2021
Druh prostor kanceláře
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Typ domu Patrový
Plocha prostor 296.6 m2
Užitná plocha 296.6 m2
Počet podlaží 5
Rok rekonstrukce 2020
Umístění objektu Centrum obce
PENB: Náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Recepce
Klimatizace
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelové rozvody, Optika
Doprava
Vlak, Silnice, MHD
Parkování
ANO

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Kristýna Kubálková

Napište nám

*
*
*