Reality bezpečně

Jsme zde i nadále pro Vás. V této těžší době jsme připraveni vyjít našim klientům maximálně vstříc. Proto jsme i my upravili styl práce a zavedli nezbytná opatření.

Stále jsme připraveni nabídnout Vaši nemovitost zájemcům anebo Vás nemovitostí provést. Nyní s ještě větším důrazem nejen na kvalitu práce, ale i bezpečí nás všech. Naše heslo je #realitybezpecne.

Jak to tedy celé funguje?

Nenasazujeme životy.

Zdraví nás všech je pro nás samozřejmě na prvním místě. Co tedy můžeme vyřešit online, tak řešíme primárně online. Jsme Vám stále k dispozici na telefonu a na emailu.

V případě potřeby můžeme být Vaše oči i uši a celou prohlídku pro Vás uděláme online a budeme Váš virtuální průvodce. Vše proběhne jako videoprohlídka prostřednictvím videohovoru s makléřem. Stačí se ozvat a dohodnout se na vhodném termínu.

Neriskujeme.

V případě, že něco nejde vyřešit online a je potřeba vyjít ven, tak jedině obezřetně a bezpečně. Opravdu jen s Vážnými zájemci. Pokud se tedy nebudete cítit 100% fit, raději se s námi domluvte a my Vám nemovitost odprezentujeme online.

Všichni používáme roušky, rukavice a máme u sebe dezinfekci. Věříme, že i z Vaší strany je zájem ochránit nás, takže bez roušky Vás na prohlídku nepustíme. Ale nebojte, pokud náhodou zapomenete, budeme pro Vás mít připravené jak dezinfekci tak jednorázové rukavice.

Na prohlídky také určitě nevodíme davy. Víme, že často se na prohlídku příjde podívat více lidí, ať už se jedná o rodinu při koupi rodinného domu nebo vedení společnosti při prohlídce nového sídla.

Za současné situace se ale vyhýbáme setkání více osob na jednom místě a tak vyhrazujeme delší čas na jednotlivé prohlídky a zavádíme "kyvadlový provoz". Nemovitost tak vždy procházíme jen s jedním z klientů.

Stále inzerujeme.

I přes současný stav, kdy spousta podniků svoji činnost ať už nuceně nebo v rámci úspor pozastavila, my jsme stále online. Stále si můžete vybrat z naší široké nabídky nemovitostí.

Nebojte se tedy ozvat a v případě doplňujících dotazů nás kontaktovat. Jsme tady pro Vás.