O společnosti

Historie

Vše začalo téměř před 10 lety chutí poskytovat kvalitní realitní služby. Impuls k tomu poskytla tehdejší situace na realitním trhu. Přispěl k tomu i fakt, že po řadě osobních zkušeností s prodejem a koupí bylo jasné, že to prostě lze dělat lépe. A tak ve druhé polovině roku 2009 vznikla společnost PATOMA s cílem nabízet klientům nadstandardní služby v oblasti zprostředkování realit.

Na začátku se jednalo o jednu kancelář, malou zasedačku a pár zapálených lidí připravených se své profesi naplno odevzdat. PATOMA se začala zabývat hlavně pronájmem a prodejem bytů, postupně jsme do nabídky zařadili i ostatní typy rezidenčních nemovitostí jako jsou rodinné domy nebo pozemky a to v Praze a Středočeském kraji.

Jak rostl tým, začala růst i oblast působení. Rok a půl od založení vznikla samostatná divize se zaměřením výhradně na komerční nemovitosti. To odstartovalo zcela novou etapu.

Během prvních dvou let se PATOMA zařadila mezi největší realitní kanceláře na Praze 10. V následujících letech se rozrostl počet makléřů a z důvodů nedostatku prostoru se PATOMA stěhuje v roce 2013 do nového sídla na Praze 1, kde působí dodnes. Od roku 2014 je PATOMA akciovou společností.

 

Současnost

V současné době se PATOMA může pochlubit dlouhou řadou spokojených klientů, kde velká část z nich se k nám vrací pravidelně. Každý rok pomůže PATOMA vyřešit přes 150 poptávek naších klientů a každý rok toto číslo roste. Věříme, že osobní a profesionální přístup je efektivnější, než známe logo.

Poskytujeme kompletní spektrum služeb jak v oblasti rezidenčních tak komerčních nemovitostí. Pravidelně školený tým odborníků se snaží vždy vyjít vstříc potřebám klienta a klade důraz na rychlost a bezpečnost každého obchodního případu. Za dobu svého působení PATOMA vytvořila rozsáhlou databázi kontaktů, kteří jsou pravidelně aktivně oslovování s nejnovějšími nabídkami.

Kontaktujte nás